Sil Ceramiche

logo-sil-ceramiche

Sil Ceramiche

Príbeh spol. SIL Ceramiche začína v Sassuolo asi pred 60tich rokmi. Pán Henry Silingardi tu v r. 1955 založil spoločnosť a vykonal prvé dodávky keramiky na území Talianska. Profesionálny prístup, trvalá snaha o inovácie a kvalitné produkty ho úspešne doviedli k úspechu na trhoch v celej Európe.

Nové kolekcie dosiek LIGHT KER je vyrobená najmodernejšou technológiou, dosahuje veľkosťou 1x3m pri 5mm hrúbky. Výskum, usilovnosť, precíznosť a jedinečný dizajn. A to všetko, čo sa hrdo vyrába v Taliansku.

PRODUKTY podlahové krytiny pre vnútorné i vonkajšie použitie, mrazuvzdorné, pre každú izbu v dome - pre Váš obchod a pre Vaše podnikanie. Materiály všetkých veľkostí, od mozaiky až k veľkým doskám 100x300 cm. Porcelánová podlaha zo všetkých typov silnej aj nízke, monocottura. Všetky typy povrchovej úpravy (schody, sokle, dekorácie, atď...). Lepidlá a tmely pre kladenie materiálov.

SIL Ceramiche investuje veľké prostriedky do nového výskumu produktov a oblasti imidž firmy, starostlivo sledujú meniace sa trh. Inštitucionálne obraz vytvorený v tomto roku s prijatím nového corporate identity, čo predstavuje ďalšiu povinnosť na udržanie a zvýšenie vernosti a ocenenie vybranej klientely. Tato nová investícia pomôže ďalej upevniť vzťahy s našimi predajnými partnermi, ako aj podporu ich činnosti a navýšenie jej zisku. SIL Ceramiche kolekcie s vysokým rozsahom veľmi kvalitnej keramiky. Neustávajúci myšlienky a snaha vytvoriť významný projekt, ktorý si kladie za cieľ stať sa autentickým výrazom nového, moderného životného štýlu.

SILINGARDI ENRICO je najlepší v obkladoch a dlažbách pre stavebné profesionálov. Pohodlná, flexibilné riešenia, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na interiér a ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. FLOORKOLL - Floorkoll Special je odvetvie spoločnosti určené pre stavebné lepidlá a tmely. Ponúka komplexné služby pre remeselníkov. Moderné technológie v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi, vysoko odolným cementerm, inertných materiálov a prísad vybraných pre blaho koncových užívateľov.

SILCERAMICHESTORE dosahuje pokrytie územia viac ako 20 franchising predajných miest, dokončuje tak obchodnú politiku, ktorá je zameraná aj na koncových užívateľov. Kompletné strategický projekt ponúkajúci rad konkurenčných výhod a možností ako lepšie konkurovať na trhu.

CIELE SPOLOČNOSTI sú stať sa pevným oporným bodom na trhu s keramikou pre koncového užívateľa a svojich distribútorov. Kladie dôraz na rešpektovanie rodiny, obchodných a spoločenských hodnôt, ktoré nám sú vždy pripomínané. Tieto ciele budú skutočne zaručené pevnými etickými pravidlami, ako je poctivosť, česť, presná komunikácia a dostupnosť, obetovaním pre druhé a firemných klientov.

Katalog 2014

Big Basic Carcalla 2 Cementine City Live 2
Dreams Eterniti Charme 2 Line
Lithos 5 More 5 Natura Alta Nature
Oud 2 Project Quarzite Reflex
Satin Scintille Shabby 2 Shades 3
Snow Urban Suite 2 Warm Touch Woodstripes 5


Katalog 2015

B-Stone 5 B-Stone Big Basic Breccia 5
Carcalla Cementine City Live Dreams
Forest Charme I Legni Lightker
Line Lithos More Nature
Oud Project Quarzite Reflex
Satin Scintile Shabby Style Shades 3+5
Snow Urban Suite Woodstripes Cersaie