Faro Ceramiche

logo-faro-ceramiche

Faro Ceramiche

Faro Keramika bola založená v roku 1966. Zámerom bolo vytvoriť spoločnosť, ktorá by bola schopná ponúknuť vysoko kvalitné obklady stien a podláh. Vďaka veľkému dôrazu na finálne produkty, ich detaily, na technické a dizajnové prevedenie, môže spol. uspokojiť potreby náročných zákazníkov vo všetkých smeroch.

Faro vyrába rad dlažieb a obkladov z glazovaného porcelánu najvyššej kvality. Výrobky si zachovávajú výrazné znaky remeselných výrobkov a najkrajších prírodných kameňov, ale vyznačujú sa svojou spoľahlivosťou a kvalitou moderných výrobkov. Výroba prebieha na pokročilej výrobnej technológii s maximálnym dôrazom na ekológiu a životné prostredie.
Unikátny záver, spolu so širokou škálou formátov, sú zárukou originality, ktorá umožňuje unikátny úspech. Produkty sa hodia pre renováciu a obnovu starých budov, sú však vyhľadávané aj pre nové výstavby bytov, rezidenčných objektov a verejných i komerčných projektov.

Filozofiou spol. Faro Ceramiche bolo vždy dokonale spojiť estetiku s vysokou kvalitou, rovnako ako vrodený talent pre krásu. Jedným z kľúčových faktorov úspechu je aj naďalej intenzívny výskum a vývoj zameraný na identifikáciu na nové výrobné metódy a inovatívne produktové rady. Sme pripravení reagovať na potreby stále náročnejšie a sofistikovanejšie.

Faro je vždy inovácie, produkty sú nadčasové a od konkurencie odlišné. Technická aj vedecká časť spol. Faro pracuje na tom, aby výrobky, boli schopné vyhovieť potrebám meniaceho sa trhu, včak zostali ukotvené na tradičné keramické produkčnej spoločnosti. Byť v čele priemysle dnes tiež znamená vedieť, ako sa vysporiadať s otázkami životného prostredia a recyklácie. Kvalitný servis pre spotrebiteľov je stále viac náročnejšie.Optimalizácia či navýšenie produkcie kedy je potrebné reagovať na požiadavky zákazníkov, ktorí sa chcú obklopiť krásuou prírodných materiálov, zároveň zvyšuje tlak na problémy, ktoré vyplývajú z využívania zdrojov a znalostí, ako sa vyhnúť plytvaniu a poškodzovanie životného prostredia.

Zo záznamov Faro vyplýva používanie materiálov a systémov, ktoré chránia ľudí a životné prostredie. V prevádzke a výrobe spol. Faro nie sú používané žiadne toxické alebo škodlivé látky. Je využívaná technológia k minimalizácii vplyvu zo svojej činnosti a odpadov, a to ako pevných a kvapalných na životné prostredie, sú úplne recyklované a znovu použité v rôznych výrobných cykloch. Faro sa tiež zaviazala k čisteniu emisií par, recyklovať odpadové vody a diferencovať zber odpadu.

Katalog 2014

Alpi  Eco Living  Pietra Di Faro 
Antiche Civilita  Grand Canyon  Porphidi 
Arredo Park Avenue  Stradivari 
Eco Forest Patagonia  


Katalog 2015

Catalogo Generale 2015