Antonio Lupi

Antonio Lupi logo

Antonio Lupi

Antonio Lupi je toskánskej firmy, ktoré má posledných šesťdesiat rokov zaoberá dizajn a výroba kúpeľňového nábytku, a to ako v Taliansku a v zahraničí. Charakteristickým rysom tohto stále sa rozrastajúca spoločnosť, je jeho schopnosť neustále inovovať.

Pričom investujú do výrobných technológií a spolupracuje s renomovanými dizajnérmi. Vysoká kvalita štandard v starostlivosti o zákazníka a širokú škálu kolekcií, s hlbokým citom pre prácu, sú kľúčové faktory, ktoré inšpirujú rodiny Lupi.

Šité na mieru takéto výrobky umožňuje prispôsobiť každý produkt požiadaviek klientov a to aj napriek tomu ponúka širokú škálu kúpeľňa zbierok, ktoré idú z minimalistických a základné návrh na vytvorenie moderného štýlu mesta s novým interpretáciu klasických tvarov.
Hoci Antonio Lupi začal vyrábať výlučne kúpeľňové doplnky a zrkadlá, dnes je jeho produkcia zahŕňa celý obytný priestor, vďaka spolupráci so sídlom dizajnérov, ako napríklad Carlo Colombo, Nevio Tellatin, Mauro Carlesi, Michel Bouquillon, Domenico de Palo, Riccardo Fattori, Mario Ferrarini, Oscar a Gabriele Buratti.

V roku 2014 Antonio Lupi, tiež začal produkovať pokrmy s týmto svoj nový projekt LACUCINA, ktorý navrhol Marco Casamonti / Archea Associati.