Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica sa nachádza v meste Fiorano Modenese - srdce talianskej dlažby. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na keramické a porcelánové dlaždice, vyrobených pomocou najmodernejších európskych technických zariadení a najnovšie dostupné digitálne technológie.

Laboratóriá spoločnosťi vyvíja produkty podľa talianskeho štýlu a módy, ktoré sú prísne vyrábané v súlade s európskymi štandardmi a normami. V ponuke firmy nájdete široké spektrum sklenené mozaiky vhodné ako pre rodinné domy tak pre použitia na verejných miestach i priemyselných objektov.

V programe dlaždice môžete nájsť výrobky z mnohých rôznych veľkostí, od 20x20 cm do 80x180 cm, hrúbka od 5,5 mm do 20 mm, produkty, leštené, matt, štruktúrované a s anti-sklzom. Spoločnosť je k dispozícii pre svojich partnerov na potreby svojich klientov v rámci špeciálnych produktov.

Technické oddelenie pre špeciálne aplikácie je k dispozícii pre profesionálov, projekty obklady stien a zodpovedajúce podlahy. Spoločnosť Ambiente Ceramica má veľmi pozitívny postoj k inovácii svojich výrobkov a vďaka flexibilnej štruktúre spoločnosti aj kvalitu služby s marketingom zariadení pre svojich partnerov a klientov. Ambiente Ceramica je vždy zameraná na zákazníkov a ich požiadavky.

Jeho úlohou je citujem: Vytvoriť keramické kultúry pre perfektný život, umenie a priestor.