Partneri

Cinca

Cinca

Nasceu na mágica década de 60, raiava o ano de 64 e nenhuma outra forma de descrever a CINCA seria tão nobre como dizer que se pauta, indubitavelmente, por itens que tatuam na sua actividade qualidade, rigor e profissionalismo. A CINCA – Companhia Industrial de Cerâmica, S.A., empresa sediada em

Pavigres

Pavigres

Manufacturing ceramic products since 1978. Pavigrés Cerâmicas SA is the result of a merger between Pavigrés, Grespor and Cerev, which were established, respectively, in 1978, 1988 and 1991. This merger occurred in 2004. We are still a completely private company, with 600 employees

La Guglia & KIS Ceramiche

La Guglia & KIS Ceramiche

26.Júna r. 2015, sa uskutočnilo zlúčenie co. OSCAR ZA PORCELÁNU A KERAMICKÝCH VÝROBA srl a iné. GRUPPO CBS. Zjednotenie výroba a predaj platformy pod jednotnou značkou priniesol reorganizácii predajnej siete a zavedenie nových výrobných technológií.
Faro Ceramiche

Faro Ceramiche

Faro Keramika bola založená v roku 1966. Zámerom bolo vytvoriť spoločnosť, ktorá by bola schopná ponúknuť vysoko kvalitné obklady stien a podláh. Vďaka veľkému dôrazu na finálne produkty, ich detaily, na technické a dizajnové prevedenie, môže spol. uspokojiť potreby náročných zákazníkov vo všetkých smeroch.
Antonio Lupi

Antonio Lupi

Antonio Lupi je toskánskej firmy, ktoré má posledných šesťdesiat rokov zaoberá dizajn a výroba kúpeľňového nábytku, a to ako v Taliansku a v zahraničí. Charakteristickým rysom tohto stále sa rozrastajúca spoločnosť, je jeho schopnosť neustále inovovať.
Paul Ceramiche

Paul Ceramiche

PAUL Ceramiche je mladá značka, známa a oceňovaná pre nadšenie, kompetencie a profesionalitu tímu, za eleganciu, dizajn a kvalitu svojich výrobkov, všetky úplne Made in Italy. Dizajn potenciál je určite jednou zo silných stránok.

Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica sa nachádza v meste Fiorano Modenese - srdce talianskej dlažby. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na keramické a porcelánové dlaždice, vyrobených pomocou najmodernejších európskych technických zariadení a najnovšie dostupné digitálne technológie.

Ďalšie články...